Chlortetracycline hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 64-72-2 |
| Katalogové číslo: | GA8098,1g |
| Sumární vzorec: | C22H23ClN2O8 · HCl |
| Molární hmotnost: | 515.34 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 200-591-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Chlortetracycline hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 64-72-2
- Kat. č.: GA8098,100g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Chlortetracycline hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 64-72-2
- Kat. č.: GA8098,25g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Chlortetracycline hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 64-72-2
- Kat. č.: GA8098,5g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

