Benzenesulfonamide (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 98-10-2 |
| Katalogové číslo: | GL0202,500g |
| Sumární vzorec: | C6H7NO2S |
| Molární hmotnost: | 157.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-637-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Benzenesulfonamide (1 x 250 g)
- CAS: 98-10-2
- Kat. č.: GL0202,250g
cena bez DPH
1 100,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzenesulfonamide (1 x 100 g)
- CAS: 98-10-2
- Kat. č.: GL0202,100g
cena bez DPH
746,28 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

