Itaconic acid (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 97-65-4 |
| Katalogové číslo: | GK9099,25g |
| Sumární vzorec: | C5H6O4 |
| Molární hmotnost: | 130.1 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-599-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Itaconic acid (1 x 100 g)
- CAS: 97-65-4
- Kat. č.: GK9099,100g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

