2''-Deoxycytidine (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 951-77-9 |
| Katalogové číslo: | GK4440,5g |
| Sumární vzorec: | C9H13N3O4 |
| Molární hmotnost: | 227.22 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 213-454-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2''-Deoxycytidine (1 x 1 g)
- CAS: 951-77-9
- Kat. č.: GK4440,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2''-Deoxycytidine (1 x 250 mg)
- CAS: 951-77-9
- Kat. č.: GK4440,250mg
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

