2,4-Dichlorophenoxyacetic acid (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 94-75-7 |
| Katalogové číslo: | GK6386,500g |
| Sumární vzorec: | C8H6Cl2O3 |
| Molární hmotnost: | 221.04 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-361-1 |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2,4-Dichlorophenoxyacetic acid (1 x 1 kg)
- CAS: 94-75-7
- Kat. č.: GK6386,1kg
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,4-Dichlorophenoxyacetic acid (1 x 250 g)
- CAS: 94-75-7
- Kat. č.: GK6386,250g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,4-Dichlorophenoxyacetic acid (1 x 100 g)
- CAS: 94-75-7
- Kat. č.: GK6386,100g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,4-Dichlorophenoxyacetic acid (1 x 25 g)
- CAS: 94-75-7
- Kat. č.: GK6386,25g
cena bez DPH
567,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

