Ethyl benzoate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 93-89-0 |
| Katalogové číslo: | GL4777,5g |
| Sumární vzorec: | C9H10O2 |
| Molární hmotnost: | 150.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-284-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ethyl benzoate (1 x 25 g)
- CAS: 93-89-0
- Kat. č.: GL4777,25g
cena bez DPH
693,39 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

