4-Bromobiphenyl (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 92-66-0 |
| Katalogové číslo: | GK4692,10g |
| Sumární vzorec: | C12H9Br |
| Molární hmotnost: | 233.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-176-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Bromobiphenyl (1 x 25 g)
- CAS: 92-66-0
- Kat. č.: GK4692,25g
cena bez DPH
2 066,94 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

