3-Aminopropyltriethoxysilane (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 919-30-2 |
| Katalogové číslo: | GK6749,100g |
| Sumární vzorec: | C9H23NO3Si |
| Molární hmotnost: | 221.37 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 213-048-4 |
| UN-no: | 2735 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
3-Aminopropyltriethoxysilane (1 x 25 g)
- CAS: 919-30-2
- Kat. č.: GK6749,25g
cena bez DPH
693,39 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

