Gamma globulin, human (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9007-83-4 |
| Katalogové číslo: | GE4986,1g |
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Gamma globulin, human (1 x 5 g)
- CAS: 9007-83-4
- Kat. č.: GE4986,5g
cena bez DPH
14 565,29 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gamma globulin, human (1 x 250 mg)
- CAS: 9007-83-4
- Kat. č.: GE4986,250mg
cena bez DPH
1 782,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

