Anthrone (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 90-44-8 |
| Katalogové číslo: | GT1240,25g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C14H10O |
| Molární hmotnost: | 194.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-994-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Anthrone (1 x 100 g)
- CAS: 90-44-8
- Kat. č.: GT1240,100g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

