4-Methylumbelliferone (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 90-33-5 |
| Katalogové číslo: | GE8143,100g |
| Sumární vzorec: | C10H8O3 |
| Molární hmotnost: | 176.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-986-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Methylumbelliferone (1 x 1 kg)
- CAS: 90-33-5
- Kat. č.: GE8143,1kg
cena bez DPH
7 251,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Methylumbelliferone (1 x 500 g)
- CAS: 90-33-5
- Kat. č.: GE8143,500g
cena bez DPH
4 046,28 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Methylumbelliferone (1 x 250 g)
- CAS: 90-33-5
- Kat. č.: GE8143,250g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Methylumbelliferone (1 x 25 g)
- CAS: 90-33-5
- Kat. č.: GE8143,25g
cena bez DPH
567,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

