1-Naphthol (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 90-15-3 |
| Katalogové číslo: | GK9874,100g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C10H8O |
| Molární hmotnost: | 144.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-969-4 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
1-Naphthol (1 x 250 g)
- CAS: 90-15-3
- Kat. č.: GK9874,250g
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1-Naphthol (1 x 25 g)
- CAS: 90-15-3
- Kat. č.: GK9874,25g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

