Dess-Martin Periodinane (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 87413-09-0 |
| Katalogové číslo: | GE1466,5g |
| Sumární vzorec: | C13H13IO8 |
| Molární hmotnost: | 424.15 |
| Skladování: | -20°C |
| UN-no: | 1479 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Dess-Martin Periodinane (1 x 25 g)
- CAS: 87413-09-0
- Kat. č.: GE1466,25g
cena bez DPH
6 694,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dess-Martin Periodinane (1 x 1 g)
- CAS: 87413-09-0
- Kat. č.: GE1466,1g
cena bez DPH
861,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

