4-Formylphenylboronic acid (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 87199-17-5 |
| Katalogové číslo: | GK1506,1g |
| Sumární vzorec: | C7H7BO3 |
| Molární hmotnost: | 149.94 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 438-670-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Formylphenylboronic acid (1 x 5 g)
- CAS: 87199-17-5
- Kat. č.: GK1506,5g
cena bez DPH
3 079,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

