L-Sorbose (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 87-79-6 |
| Katalogové číslo: | GC3235,100g |
| Sumární vzorec: | C6H12O6 |
| Molární hmotnost: | 180.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-771-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Sorbose (1 x 50 g)
- CAS: 87-79-6
- Kat. č.: GC3235,50g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Sorbose (1 x 25 g)
- CAS: 87-79-6
- Kat. č.: GC3235,25g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

