Fast Red KL salt (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 86780-25-8 |
| Katalogové číslo: | GT5711,5g |
| Sumární vzorec: | C8H8N3O2 · 0.5[ZnCl2] |
| Molární hmotnost: | 246.31 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fast Red KL salt (1 x 25 g)
- CAS: 86780-25-8
- Kat. č.: GT5711,25g
cena bez DPH
6 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fast Red KL salt (1 x 10 g)
- CAS: 86780-25-8
- Kat. č.: GT5711,10g
cena bez DPH
3 730,58 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

