1-(2-Pyridylazo)-2-naphthol (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 85-85-8 |
| Katalogové číslo: | GT6232,10g |
| Sumární vzorec: | C15H11N3O |
| Molární hmotnost: | 249.27 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-637-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
1-(2-Pyridylazo)-2-naphthol (1 x 25 g)
- CAS: 85-85-8
- Kat. č.: GT6232,25g
cena bez DPH
8 750,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1-(2-Pyridylazo)-2-naphthol (1 x 5 g)
- CAS: 85-85-8
- Kat. č.: GT6232,5g
cena bez DPH
2 364,46 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1-(2-Pyridylazo)-2-naphthol (1 x 1 g)
- CAS: 85-85-8
- Kat. č.: GT6232,1g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

