2,6-Dihydroxyanthraquinone (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 84-60-6 |
| Katalogové číslo: | GK9246,5g |
| Sumární vzorec: | C14H8O4 |
| Molární hmotnost: | 240.21 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-544-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2,6-Dihydroxyanthraquinone (1 x 1 g)
- CAS: 84-60-6
- Kat. č.: GK9246,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

