Astra Blue (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 82864-57-1 |
| Katalogové číslo: | GT8099,5g |
| Sumární vzorec: | C47H52CuN14O6S3 |
| Molární hmotnost: | 1068.75 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Astra Blue (1 x 25 g)
- CAS: 82864-57-1
- Kat. č.: GT8099,25g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

