Khellin (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 82-02-0 |
| Katalogové číslo: | GT8694,5g |
| Sumární vzorec: | C14H12O5 |
| Molární hmotnost: | 260.24 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 201-392-8 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Khellin (1 x 1 g)
- CAS: 82-02-0
- Kat. č.: GT8694,1g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

