Canada balsam (1 x 250 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 8007-47-4 |
| Katalogové číslo: | GT1682,250ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-362-2 |
| UN-no: | UN1993 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Canada balsam (1 x 500 ml)
- CAS: 8007-47-4
- Kat. č.: GT1682,500ml
cena bez DPH
9 072,73 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Canada balsam (1 x 100 ml)
- CAS: 8007-47-4
- Kat. č.: GT1682,100ml
cena bez DPH
2 434,71 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

