1,3-Dimethyl-2-imidazolidinone (1 x 500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 80-73-9 |
| Katalogové číslo: | GK4775,500ml |
| Sumární vzorec: | C5H10N2O |
| Molární hmotnost: | 114.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-304-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
1,3-Dimethyl-2-imidazolidinone (1 x 1 l)
- CAS: 80-73-9
- Kat. č.: GK4775,1l
cena bez DPH
6 476,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,3-Dimethyl-2-imidazolidinone (1 x 100 ml)
- CAS: 80-73-9
- Kat. č.: GK4775,100ml
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

