Bisphenol A (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 80-05-7 |
| Katalogové číslo: | GL8984,100g |
| Sumární vzorec: | C15H16O2 |
| Molární hmotnost: | 228.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-245-8 |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Bisphenol A (1 x 25 g)
- CAS: 80-05-7
- Kat. č.: GL8984,25g
cena bez DPH
742,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

