2-Butanol (1 x 25 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 78-92-2 |
| Katalogové číslo: | GL0826,25ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C4H10O |
| Molární hmotnost: | 74.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-158-5 |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 1120 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2-Butanol (1 x 100 ml)
- CAS: 78-92-2
- Kat. č.: GL0826,100ml
cena bez DPH
700,83 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

