Calcium hypophosphite (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7789-79-9 |
| Katalogové číslo: | GX2264,1kg |
| Sumární vzorec: | Ca(H2PO2)2 |
| Molární hmotnost: | 170.06 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3178 |
| ADR: | true |
