Iron(II) fluoride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7789-28-8 |
| Katalogové číslo: | GX0652,25g |
| Sumární vzorec: | FeF2 |
| Molární hmotnost: | 93.85 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-155-7 |
| UN-no: | 3260 |
| ADR: | true |
