(+)-alpha-Pinene (1 x 500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7785-70-8 |
| Katalogové číslo: | GL2550,500ml |
| Sumární vzorec: | C10H16 |
| Molární hmotnost: | 136.24 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-087-8 |
| UN-no: | 2368 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
(+)-alpha-Pinene (1 x 100 ml)
- CAS: 7785-70-8
- Kat. č.: GL2550,100ml
cena bez DPH
1 818,18 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

