Glufosinate ammonium (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 77182-82-2 |
| Katalogové číslo: | GX1626,1g |
| Sumární vzorec: | C5H15N2O4P |
| Molární hmotnost: | 198.16 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 278-636-5 |
| ADR: | not hazardous |
