DL-alpha-Tocopherol acetate, 50% powder form (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7695-91-2 |
| Katalogové číslo: | GV2512,1kg |
| Sumární vzorec: | C31H52O3 |
| Molární hmotnost: | 472.76 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 231-710-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-alpha-Tocopherol acetate, EP/USP/FCC grade (1 x 500 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV1022,500g
cena bez DPH
7 773,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, EP/USP/FCC grade (1 x 250 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV1022,250g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, EP/USP/FCC grade (1 x 100 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV1022,100g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, EP/USP/FCC grade (1 x 25 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV1022,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, 50% powder form, Ph. Eur., USP grade (1 x 1 kg)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV8989,1kg
cena bez DPH
8 638,02 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, 50% powder form, Ph. Eur., USP grade (1 x 250 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV8989,250g
cena bez DPH
3 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, 50% powder form (1 x 500 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV2512,500g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-alpha-Tocopherol acetate, 50% powder form (1 x 250 g)
- CAS: 7695-91-2
- Kat. č.: GV2512,250g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

