4-Nitrophenyl a-D-galactopyranoside (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7493-95-0 |
| Katalogové číslo: | GC8292,5g |
| Sumární vzorec: | C12H15NO8 |
| Molární hmotnost: | 301.26 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 231-343-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Nitrophenyl a-D-galactopyranoside (1 x 1 g)
- CAS: 7493-95-0
- Kat. č.: GC8292,1g
cena bez DPH
2 910,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrophenyl a-D-galactopyranoside (1 x 500 mg)
- CAS: 7493-95-0
- Kat. č.: GC8292,500mg
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrophenyl a-D-galactopyranoside (1 x 250 mg)
- CAS: 7493-95-0
- Kat. č.: GC8292,250mg
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrophenyl a-D-galactopyranoside (1 x 100 mg)
- CAS: 7493-95-0
- Kat. č.: GC8292,100mg
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

