Aluminium chloride, anhydrous, 99.99+% (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7446-70-0 |
| Katalogové číslo: | GX0139,50g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | AlCl3 |
| Molární hmotnost: | 133.34 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-208-1 |
| Obalová skupina: | II |
| UN-no: | 1726 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Aluminium chloride, anhydrous, granular, 98% (1 x 100 g)
- CAS: 7446-70-0
- Kat. č.: GK6958,100g
cena bez DPH
704,13 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

