Boc-Glu(OcHx)-OH (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 73821-97-3 |
| Katalogové číslo: | GM8629,25g |
| Sumární vzorec: | C16H27NO6 |
| Molární hmotnost: | 329.39 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Boc-Glu(OcHx)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 73821-97-3
- Kat. č.: GM8629,10g
cena bez DPH
1 782,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Boc-Glu(OcHx)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 73821-97-3
- Kat. č.: GM8629,5g
cena bez DPH
1 166,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

