Guanine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 73-40-5 |
| Katalogové číslo: | GE0617,100g |
| Sumární vzorec: | C5H5N5O |
| Molární hmotnost: | 151.13 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-799-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Guanine (1 x 25 g)
- CAS: 73-40-5
- Kat. č.: GE0617,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Guanine (1 x 5 g)
- CAS: 73-40-5
- Kat. č.: GE0617,5g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

