D-Lysine monohydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7274-88-6 |
| Katalogové číslo: | GM4656,25g |
| Sumární vzorec: | C6H14N2O2 · HCl |
| Molární hmotnost: | 182.65 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 230-691-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
D-Lysine monohydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 7274-88-6
- Kat. č.: GM4656,5g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
D-Lysine monohydrochloride (1 x 1 g)
- CAS: 7274-88-6
- Kat. č.: GM4656,1g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

