5(6)-Carboxyfluorescein (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 72088-94-9 |
| Katalogové číslo: | GE4671,50g |
| Sumární vzorec: | C21H12O7 |
| Molární hmotnost: | 376.32 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 276-331-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
5(6)-Carboxyfluorescein (1 x 5 g)
- CAS: 72088-94-9
- Kat. č.: GE4671,5g
cena bez DPH
11 780,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5(6)-Carboxyfluorescein (1 x 1 g)
- CAS: 72088-94-9
- Kat. č.: GE4671,1g
cena bez DPH
4 203,31 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

