L-Alanine 2-naphthylamide (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 720-82-1 |
| Katalogové číslo: | GM3156,1g |
| Sumární vzorec: | C13H14N2O |
| Molární hmotnost: | 214.26 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 211-956-5 |
| ADR: | not hazardous |
