5,7-Dichloro-8-hydroxy-2-methylquinoline (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 72-80-0 |
| Katalogové číslo: | GA6096,10g |
| Sumární vzorec: | C10H7Cl2NO |
| Molární hmotnost: | 228.07 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-789-3 |
| ADR: | not hazardous |
