Fmoc-Met-OH (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-28-1 |
| Katalogové číslo: | GM6487,100g |
| Sumární vzorec: | C20H21NO4S |
| Molární hmotnost: | 371.46 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 276-258-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fmoc-Met-OH (1 x 25 g)
- CAS: 71989-28-1
- Kat. č.: GM6487,25g
cena bez DPH
1 051,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

