Fmoc-Ile-OH (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-23-6 |
| Katalogové číslo: | GM4384,25g |
| Sumární vzorec: | C21H23NO4 |
| Molární hmotnost: | 353.42 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 276-255-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fmoc-Ile-OH (1 x 100 g)
- CAS: 71989-23-6
- Kat. č.: GM4384,100g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fmoc-Ile-OH (1 x 5 g)
- CAS: 71989-23-6
- Kat. č.: GM4384,5g
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

