DL-Lysine (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 70-54-2 |
| Katalogové číslo: | GM9803,1g |
| Sumární vzorec: | C6H14N2O2 |
| Molární hmotnost: | 146.19 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Lysine (1 x 5 g)
- CAS: 70-54-2
- Kat. č.: GM9803,5g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

