3,3'',5-Triiodo-L-thyronine (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6893-02-3 |
| Katalogové číslo: | GE2741,1g |
| Sumární vzorec: | C15H12I3NO4 |
| Molární hmotnost: | 650.97 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 229-999-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
3,3'',5-Triiodo-L-thyronine (1 x 100 mg)
- CAS: 6893-02-3
- Kat. č.: GE2741,100mg
cena bez DPH
1 723,14 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

