D-Phenylalanine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 673-06-3 |
| Katalogové číslo: | GM8043,100g |
| Sumární vzorec: | C9H11NO2 |
| Molární hmotnost: | 165.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 211-603-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
D-Phenylalanine (1 x 25 g)
- CAS: 673-06-3
- Kat. č.: GM8043,25g
cena bez DPH
2 434,71 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
D-Phenylalanine (1 x 5 g)
- CAS: 673-06-3
- Kat. č.: GM8043,5g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

