Dimethyl sulfone (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 67-71-0 |
| Katalogové číslo: | GX8036,25g |
| Sumární vzorec: | C2H6O2S |
| Molární hmotnost: | 94.13 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 67-71-0 |
| Katalogové číslo: | GX8036,25g |
| Sumární vzorec: | C2H6O2S |
| Molární hmotnost: | 94.13 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |