3,5-Dimethylpyrazole (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 67-51-6 |
| Katalogové číslo: | GK2398,500g |
| Sumární vzorec: | C5H8N2 |
| Molární hmotnost: | 96.13 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-657-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
3,5-Dimethylpyrazole (1 x 100 g)
- CAS: 67-51-6
- Kat. č.: GK2398,100g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

