Furazolidone (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 67-45-8 |
| Katalogové číslo: | GA1580,10g |
| Sumární vzorec: | C8H7N3O5 |
| Molární hmotnost: | 225.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-653-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Furazolidone (1 x 100 g)
- CAS: 67-45-8
- Kat. č.: GA1580,100g
cena bez DPH
6 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Furazolidone (1 x 25 g)
- CAS: 67-45-8
- Kat. č.: GA1580,25g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

