Ipratropium bromide monohydrate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 66985-17-9 |
| Katalogové číslo: | GL5159,1g |
| Sumární vzorec: | C20H30BrNO3 · H2O |
| Molární hmotnost: | 430.38 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 244-873-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ipratropium bromide monohydrate (1 x 250 mg)
- CAS: 66985-17-9
- Kat. č.: GL5159,250mg
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

