Apramycin sulfate salt (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 65710-07-8 |
| Katalogové číslo: | GA8829,1g |
| Sumární vzorec: | C21H41N5O11 · xH2SO4 |
| Molární hmotnost: | 539.58 (free base) |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 265-890-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Apramycin sulfate salt (1 x 25 g)
- CAS: 65710-07-8
- Kat. č.: GA8829,25g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Apramycin sulfate salt (1 x 5 g)
- CAS: 65710-07-8
- Kat. č.: GA8829,5g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

