3-Nitrophthalic anhydride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 641-70-3 |
| Katalogové číslo: | GK0653,25g |
| Sumární vzorec: | C8H3NO5 |
| Molární hmotnost: | 193.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 211-373-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
3-Nitrophthalic anhydride (1 x 100 g)
- CAS: 641-70-3
- Kat. č.: GK0653,100g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3-Nitrophthalic anhydride (1 x 10 g)
- CAS: 641-70-3
- Kat. č.: GK0653,10g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

