Guanine hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 635-39-2 |
| Katalogové číslo: | GE6103,100g |
| Sumární vzorec: | C5H5N5O · HCl |
| Molární hmotnost: | 187.59 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 211-235-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Guanine hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 635-39-2
- Kat. č.: GE6103,25g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Guanine hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 635-39-2
- Kat. č.: GE6103,5g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

