Benzalkonium chloride, 50% solution in water (1 x 250 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 63449-41-2 |
| Katalogové číslo: | GK7966,250ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 264-151-6 |
| Obalová skupina: | II |
| UN-no: | 3265 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Benzalkonium chloride, 50% solution in water (1 x 2500 ml)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK7966,2500ml
cena bez DPH
5 503,31 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride, 50% solution in water (1 x 1 l)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK7966,1l
cena bez DPH
2 749,59 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride, 50% solution in water (1 x 500 ml)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK7966,500ml
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride, 50% solution in water (1 x 100 ml)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK7966,100ml
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride (1 x 1 kg)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK4276,1kg
cena bez DPH
5 927,27 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride (1 x 500 g)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK4276,500g
cena bez DPH
3 401,65 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride (1 x 250 g)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK4276,250g
cena bez DPH
1 961,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride (1 x 100 g)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK4276,100g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzalkonium chloride (1 x 25 g)
- CAS: 63449-41-2
- Kat. č.: GK4276,25g
cena bez DPH
605,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

